خانه / چه کار کنم ؟ / چگونه و از کجا شروع کنم؟(تجربیات من از کار و کسب درآمد در بازار )

چگونه و از کجا شروع کنم؟(تجربیات من از کار و کسب درآمد در بازار )

شاید تا به حال سوالات زیر را از خود بسیار پرسیده اید :

  • آیا ریس شما می خواهد شما را اخراج کند ؟
  • چرا در کارم پیشرفت نمی کنم ؟
  • چه کاری انجام دهم؟
  • چگونه شغلی که مناسب با تحصیلاتم باشد پیدا کنم؟
  • برای شروع کارم چقدر سرمایه نیاز دارم؟
  • چه کار های را می شود بدون سرمایه انجام داد؟
  • سریعترین راه رسیدن به درآمد چیست؟

یکی از بزرگترین  مشکلات افرادی که به دنبال درآمد هستند این است که نمی دانند از کجا باید شروع کنند , اغلب افراد با یک دیدگاه ساده و بدون تجربه وارد بازار می شوند و خیلی زود شکست می خورند و از همه چیز نا امید می شوند .

من هم همین اوضاع را داشتم هنگامی که وارد بازار کار شدم هیچ گونه تخصصی نداشتم , حتی اندک سرمایه ای هم نداشتم  تا بتوانم با آن کاری را شروع کنم . ازدواج کرده بودم و میترسیدم ار عهده مخارج زندگی بر نیایم اما تنها چیزی که به من کمک کرد امیدم به فردای روشن بود که خودم باید آن را می ساختم . تا اینکه تصمیم گرفتم بسیار دقیق به این موضوع نگاه کنم .

در ابتدا کسب و کار های زیادی را امتحان کردم  هر نوع کاری را که فکرش را بکنبد انجام دادم از تولید مواد غذای تا خدمات نصب درهای اتوماتیک و خدمات آموزشی و حتی ساخت دستگاه های صنعتی .در بازار با افراد بسیاری آشنا شدم که توانستم رمز کارهای آن ها را کشف کنم با کسانی آشنا شدم که در هر روز میلیون ها تومان گردش مالی داشتند و این باعث شد ریزه کاری های و نکات مهم را در بازار کار را کشف کنم .

آنقدر در بازار جستجو کردم و در مشاغل مختلف فعالیت کردم تا اینکه توانستم درآمد قابل توجه ای را در بازار برای خودم ایجاد کنم . و الان دیگر هیچ نگرانی از کسب درآمد ندارم چون با اصولی آشنا شدم که می توانم با آن ها به راحتی کار کنم و برای خودم درآمد ایجاد کنم . 

 مطالبی را که در این کتاب می خوانید حاصل چندین سال تجربه , چندین سال خرید و فروش و قرار گرفتن در مشاغل مختلف است . و توانسته ام نقاط قوت و ضعف بازار را بخوبی شناسایی کنم .شاید از خود بپرسید چه دلیلی دارد یکی رمز کارش را به دیگران بگوید ؟ من به این نتیجه دست یافتم که هرچه در یک جامعه تعداد فعالان اقتصادیش زیاد تر باشد نه نتها مانعی برای من نیستند بلکه باعث می شود فرصت های درآمد زا در جامعه بیشتر شود برای همین تصمیم گرفتم تجربیات خودم را در اختیار شما بگذارم.

 

دانلود کتاب کسب و کار در ایران قسمت اول  MB 0.5 رایگان

برای دانلود کلیک کنید

 

همچنین ببینید

دانلود کتاب کسب و کار در ایران قسمت اول

یکی از بزرگترین  مشکلات افرادی که به دنبال درآمد هستند این است که نمی دانند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *